Kowalstwo Artystyczne - Michał Tomaszewski

Kowalstwo artystyczne w różnej formie

Jesteśmy pewni, że prace zaprezentowane na tej stronie zainteresują Państwa.

Wykonujemy zarówno większe formy (np. ogrodzenia, bramy, schody) jak i mniejsze (akcesoria kominkowe, kwietniki, lampy, karnisze). Limitem jest jedynie Państwa wyobraźnia.

Na rynku jesteśmy od 2005 roku. Każdy nowy projekt pozwala nam zdobywać inspirujące doswiadczenia. Do każdej pracy podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam dopasować nasze umiejętności do Państwa potrzeb. Tworzymy nowe formy, ale jesteśmy także w stanie podjąć się renowacji dawnej sztuki kowalskiej. Współpracujemy z jednymi z najlepszych ludzi w branży, cały czas podnosząc nasze kwalifikacje, a tym samym dostarczając satysfakcji naszym klientom.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy młodą, ale doświadczoną firmą, która nie boi się wyzwań tradycyjnej sztuki kowalskiej, jak i nowoczesnego wzornictwa. W naszej pracy stosujemy dawne techniki kowalstwa, ale jednocześnie jesteśmi gotowi realizować projekty wykorzystujące nowoczesne materiały.

Realizacje rozpoczynamy od indywidualnych konsultacji i projektu, a następnie tworzymy formę, która jest odzworowaniem wspólnych ustaleń. Oferujemy montaż oraz pełen serwis wykonanych przez nas prac.