Kowalstwo Artystyczne - Michał Tomaszewski

Balustrady kute wewnętrzne – tworzone ręcznie na zamówienie

Nasza firma MTM Kowalstwo Artystyczne zajmuje się przygotowywaniem niezwykłych balustrad kutych na indywidualne zamówienie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji balustrad zewnętrznych i wewnętrznych – jesteśmy w stanie przygotować je dla Państwa w różnych wariantach. Działamy głównie w okolicy Warszawy lecz zapraszamy klientów z całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

 
Balustrady kute - Warszawa

Balustrady pełnią dwojakie funkcje – przede wszystkim mają za zadanie stanowić zabezpieczenie i pomagać we wchodzeniu i schorzeniu ze schodów, a także pełnią funkcję estetyczną i można dopasować je do każdego wnętrza czy też elewacji i stylu budynku. Nasza firma MTM Kowalstwo Artystyczne od lat wykonuje balustrady zewnętrzne i balustrady wewnętrzne. Warszawa to główny obszar naszej działalności, ale także jesteśmy do dyspozycji w innych miejscowościach – zawsze wtedy, gdy życzą sobie Państwo najlepszej obsługi.

 

Balustrady kute na indywidualne zamówienie

Wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy najwyższej jakości balustrady kute. Mamy nadzieję że nie ma drugiej takiej firmy, gdzie można zamówić unikatowe i jedyne w swoim rodzaju produkty kute ręcznie, które wyróżniają się oryginalnymi, niepowtarzalnymi wzorami, a przy tym również wyjątkową trwałością i wytrzymałością.

 

Jesteśmy w stanie wykonać dla klientów różnego rodzaju balustrady, dlatego też dzięki nam mogą Państwo spełnić również swoje indywidualne życzenia związane z wykończeniem przestrzeni wokół Państwa. Przygotowujemy zarówno wyjątkowe balustrady zewnętrzne, jak i wewnętrzne – kowalstwo artystyczne to nasza specjalność.

 
Rodzaje balustrad:
  • balustrady zewnętrzne i wewnętrzne
  • balustrady schodowe, balustrady na tarasy, balustrady balkonowe
 

Balustrady kute w różnych wzorach

Powyższe balustrady przygotowujemy w stylu klasycznym, między innymi z misternymi ornamentami, florystycznymi motywami, na przykład listkami oraz wijącymi się pnączami, wykonujemy również balustrady nowoczesne, w awangardowych wzorach. Nasi specjaliści są w stanie przygotować dla Państwa różnego rodzaju wzory na zamówienie, jak i również prezentujemy naszym klientom gotowe wzory. Jesteśmy też gotowi do realizacji nietypowych zamówień zgodnie z życzeniami.

 
Balustrady balkonowe - Warszawa

W naszej ofercie znajdą Państwo także bramy kute. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi galeriami.
Gdy chcą Państwo skorzystać z naszych usług, prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji. Nasz pracownik będzie mógł umówić się z Państwem na spotkanie, podczas którego zaprezentuje bliżej naszą ofertę i będzie mógł odpowiedzieć na Państwa pytania. Przygotujemy również wstępną wycenę dotyczącą naszych balustrad.
Zapraszamy klientów z Warszawy

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami

 
Jabłonna k.Warszawy
+48 691 149 957 michal@kowalstwo-artystyczne-mtm.pl