Kowalstwo Artystyczne - Michał Tomaszewski
Jesteśmy pewni, że prace zaprezentowane na tej stronie zainteresują Państwa.

Ogrodzenia kute – dzieło kowalstwa artystycznego

Zachwycające wzory od razu przyciągające wzrok i wyjątkowa trwałość na lata – w poszukiwaniu odpowiednich ogrodzeń wokół domu warto wziąć również pod uwagę te kute. Nasza firma MTM Kowalstwo Artystyczne posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji ogrodzeń kutych na zamówienie – dzięki nam wokół Państwa domu może zostać zamontowane oryginalne i wytrzymałe ogrodzenia kute w stylowym wzorze.

 
Ogrodzenia kute - Warszawa

Nasza specjalność to kowalstwo artystyczne – dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu zapleczu jesteśmy w stanie stworzyć z metalu niemalże wszystko, zgodnie z oczekiwaniami klienta. W naszym katalogu znajdują się gotowe wzory, ale również jesteśmy otwarci na zaprojektowanie nowych na życzenie. Wystarczy tylko przekazać nam swoje wskazówki, a my będziemy mogli zająć się resztą i stworzyć dla Państwa niesamowitą kreację.

 

Najwyższa jakość i dopracowane wzory – także na zamówienie

Wielu z naszych klientów poszukuje trwałych i oryginalnie wyglądających ogrodzeń, które będą inne niż te powszechnie dostępne w sklepach. Nasza firma jest w stanie przygotować dopracowane w najdrobniejszych szczegółach ogrodzenia o różnych wzorach.

 
Oferujemy ogrodzenia kute we wzorach:
  • - klasycznych
  • - z florystycznymi motywami
  • - z misternymi ornamentami
  • - nowoczesnych
  • - minimalistycznych
  • - awangardowych
  • - i wielu innych zgodnie z życzeniami klientów
 

Kładziemy również nacisk na jakość naszych wyrobów – nie tylko wykorzystujemy do nich najwyższej jakości stal, ale również stosujemy specjalne systemy antykorozyjne, które powodują, że nasze ogrodzenia są wyjątkowo trwałe. Powłoka cynkowa odpowiada za zabezpieczenie metalu od kilku do nawet kilkunastu lat. Jesteśmy w stanie również wykonać ogrodzenia w różnych kolorach na zamówienie, aby odpowiadały one oczekiwaniom klienta w pełni.

 

Zapraszamy do zamówienia ogrodzeń kutych w MTM Kowalstwo Artystyczne!

Jeżeli chcą Państwo zamówić oryginalne ogrodzenia kute. Głównym obszarem działania naszej firmy jest Warszawa, ale również jesteśmy w stanie przygotować je na zamówienie dla klientów z innych miejscowości – prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji o naszych usługach. Staramy się spełniać wymagania każdego z naszych klientów – niezależnie od zakresu prac oraz oczekiwań. Jesteśmy w stanie pomóc nawet wtedy, gdy mają Państwo nietypowe pomysły na wykonane elementów kutych.

 
Bramy i ogrodzenia kute - Warszawa

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny – jesteśmy gotowi do spełnienia Państwa życzeń dotyczących stylowego i trwałego ogrodzenia. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji i umówienia się na spotkanie, podczas którego będziemy mogli zaprezentować Państwu nasze wzory lub też będziemy mogli przygotować dla Państwa indywidualny projekt ogrodzenia, które zostanie wykonane przez naszych specjalistów. Zapewniamy również usługi montażowe ogrodzeń, a także w razie problemów świadczymy pełen serwis dla przygotowanych przez nas prac.

 

Siedzibą naszej firmy jest Jabłonna koło Warszawy, ale zapraszamy klientów z całej Polski

Jabłonna k.Warszawy
+48 691 149 957 michal@kowalstwo-artystyczne-mtm.pl